Kabelky jsou moje radost

Kabelka je pro mě nezbytný doplněk. Jsem nadšená z každé nové kabelky, která krásně doladí můj outfit. Vybírám si kabelku podle toho, jak se zrovna cítím. Je to takové moje druhé já. Do kabelek jsem se zamilovala. Asi nejvíce mě vystihují ty s ručně paličkovanou krajkou. Baví mě malovat nitěmi a kabelkám to velice sluší.

Kabelky jsem začala intenzivně šít před třemi lety. Zpočátku jsem si myslela, že ušiju tak tři, čtyři kabelky a už nebudu mít nápady. Přišlo velké překvapení ve formě dalších a dalších nových kabelek. Najednou jsem šila jednu kabelku za druhou a nápadů bylo čím dál více.

Před lety jsem se zabývala paličkovanou krajkou a pak už na to jaksi nebylo moc času. Herduli, paličky a nitě jsem měla pečlivě uklizené ve skříni až do chvíle, než jsem dostala nápad. Wow, ozdobím si kabelky paličkovanou krajkou. Potřeby na paličkování jsem vysvobodila ze skříně, namotala nitě a už se paličkovalo. Přišla obrovská radost a krásné kabelky.

Moje vášeň pro kabelky stále trvá a brzy budu realizovat úplně nové nápady. Chci se s vámi o moje kabelkové zkušenosti s vámi podělit formou návodů na kabelky, které krásně doladí outfit.

Jana Součková
Naučím vás navrhnout kabelku, tak, aby dělala radost "Můj příběh si přečtěte tady">>
  • Víte na co myslet při navrhování kabelky?

    Získejte zdarma dávku inspirace

  • Co vás nejvíce baví