Renata Pekařová – on-line škola šití

Renata jako první u nás vytvořila kurz šití www.onlineskolasiti.cz. Renata je skvělá žena, která mě oslovila svým profesionálním přístupem a milým vystupováním.

Její kurz jsem objevila v době, kdy jsem byla šitím unavená a nevěděla co dál. Dva roky předtím jsem šila kabelky s velkým nadšením, co kus to originál. A ke konci s pocitem, že jsem na všechno sama a přestávalo mi to dávat smysl. Potřebovala jsem tzv. šicí restart a spřízněnou osobu v oblasti šití. V tom se objevila Renata a její On-line škola šití. Bylo mi jasné, že Renata, díky svému klidnému a příjemnému vystupování bude pro mě správná volba.

Zakoupila jsem kurz šití. Dcera to nechápala a říkala: „Mami, proč si kupuješ kurz šití, když šiješ tak krásné kabelky?“

Na to jsem jí řekla: “ Vždycky se mohu naučit něco nového, i kdyby to byla jediná věc, která mě posune dál“

Šití podle návodů někoho jiného bylo pro mě úplně nové. Poprvé jsem šila krok za krokem, přesně podle návodu. No úplně přesně ne, něco jsem si trochu upravila 🙂

Přišla obrovská úleva a zjištění, že jsem hodně věcí šila správně. A ještě větší úleva přišla, že Renata šije některé a pro mě zásadní věci jednodušeji.

Navíc považuji za skvělý bonus uzavřenou FCB skupinu, kde jsme si mohli a i nadále můžeme sdílet ušité věci. Také tam probíhá obrovská podpora a rady. Renata byla stále s námi, i když virtuálně. A za to jí velmi děkuji.

Na obrázku jsou kabelky ušité právě podle Renatina kurzu, materiál jsem použila jiný, než Renata doporučuje.

Jana Součková
Naučím vás navrhnout kabelku, tak, aby dělala radost "Můj příběh si přečtěte tady">>
  • Víte na co myslet při navrhování kabelky?

    Získejte zdarma dávku inspirace

  • Co vás nejvíce baví