Šití a vůně je pro mě cesta k radosti a kráse.

Co se skrývá v kabelce?
Koukněte se pravdě do očí.
13 detailů k vaší spokojenosti.

Šití je moje vášeň. Jsem švadlena amatér s chutí vyzkoušet cokoli  nového. Svoje nápady nadšeně realizuji a vznikají originální kousky.

Jmenuji se Jana Součková a chci vám ukázat,
že i amatér může tvořit originálně a kvalitně. 

Odjakživa mám chuť objevovat nové věci, zkoumat, jak věci fungují a zjišťovat, jak se co dělá. Výborná představivost a řemeslná zručnost jsou moje kvality pro šití a kvalitní zpracování textilních materiálů.

Kabelky podle mých představ

Mnohokrát se mi stalo, že jsem koupila kabelku
a byla z ní nadšená jen do chvíle, než jsem ji začala nosit. Neustále jsem se v kabelce přehrabovala
a něco hledala. Také se v tom poznáváte?

Pak přišlo rozhodnutí. Ušiji si kabelku přesně pro mě. Takovou, abych s ní byla spokojená. Tím začala moje vášeň pro kabelky. Experimenty, návrhy
a nápady, jak kabelky vylepšit. Výsledkem jsou spokojené zákaznice, které moje kabelky rády nosí.

 

Sukně a kabelka, tajemství ženské krásy

Ve své tvorbě se nezaměřuji jen na kabelky. Šiji pro mě a pro dcery oblečení, když chceme být originální. Hezky jsme vyzrály na oblečení do tanečních. S dcerou jsme zjistily, že do tanečních nemusíte jít nutně za princeznu. :-)

Ráda nosím sukně a na ty se chci do budoucna více zaměřit. Sukně, které hezky tvarují postavu, tak aby vynikla ženská krása. 

Prohřívejte ledviny, prohřejete vztahy

Již pár let šiji ve spolupráci s mojí kamarádkou Martinou Kučerovou polštářky na prohřívání ledvin se solí. Musím říci, že se pásy velmi osvědčily a postupně jsme vylaďovaly jejich podobu tak, aby fungovaly co nejlépe a jejich používání bylo radostí. Rozšířila jsem je o další náplně, které hezky vedou teplo. Naše polštářky používají i masážní salony.