Dámská kabelka, která ukrývá tajemství

Mám ráda, když kabelka ukrývá něco osobního. Něco, co potěší oko i duši a víme, že je to jen pro nás. Nemusí to být hned vidět na první pohled.

Zavolala mi kamarádka, že potřebuje ušít kabelku. Už jsem věděla, že to bude něco speciálního, protože Katka, když někomu daruje dárek, tak je pro ni důležité, aby dárek udělal radost a navíc byl osobní a něčím výjimečný.

Přišla s nápadem, že to bude kabelka s vikingskou lodí. Skvělý nápad. Začala jsem přemýšlet, co s tím. Jak dostat motiv lodě, který si vybrala na kabelku? Vůbec se mi nechtělo dávat obrázek tak, aby byl vidět hned na první pohled. Chtěla jsem, aby to byla kabelka na každodenní nošení a ladila s oblečením.

Dostala jsem nápad. Tisk na bavlnu jsem chtěla vyzkoušet už někdy před rokem a ještě jsem se k tomu nedostala. Nyní mám skvělou příležitost. Vzpomněla jsem si, že v patchworkových obchodech je možné koupit bavlnu, na kterou mohu tisknout na domácí tiskárně. Začalo mi být jasné, že loď bude uvnitř kabelky. Katka naštěstí souhlasila, dodala obrázek v tiskové kvalitě a já měla volné ruce pro tvoření.

Dámská kabelka

Je skvělé, jak je to jednoduché. Tisk se podařil a obrázek bude součástí podšívky. Když se kabelka rozepne, čeká v ní tajemství, které zná jen ten, kdo kabelku vlastní. Při běžném nošení nikdo nepozná, co kabelka ukrývá.

Mám ráda, když má kabelka různé kapsy a kapsičky. Ráda ke kabelkám šiju i kosmetické taštičky. Pak vše k sobě hezky ladí a kabelka je přehledná.

Kabelku je možné nosit jak na rameni, tak jako crossbody, díky nastavitelnému popruhu. Zip má dva jezdce, takže se dá kabelka rozepínat z pravé i levé strany. Pak nemusím řešit, na kterém rameni žena kabelku nosí.

Kabelka s obrázkem uvnitř mi přijde fajn. Proč nemít malé tajemství?

Potěšila mě krásná reakce:

„Sestřenka Barunka byla z kabelky totálně nadšená a nadšená je slabý slovo. Byla doslova hotová, opařená, strašně moc překvapená. Líbila se jí barva, tvar, materiály i dvojí popruh a samozřejmě nejvíc zírala na ten vnitřek – lodě, organizér, kapsičky, proužky, všechno. Moc a moc Ti děkujeme, že jsme jí mohli udělat takovou radost.“

 

Chceš být u vzniku kabelky, která tě bude vystihovat, být jedinečná i díky originální kabelce, kterou budeš mít jen ty?

Pojďme společně navrhnout tu tvoji.

Kabelka, která mě bude vystihovat.

 

 

Jana Součková
Naučím vás navrhnout kabelku, tak, aby dělala radost "Můj příběh si přečtěte tady">>
  • Víte na co myslet při navrhování kabelky?

    Získejte zdarma dávku inspirace

  • Co vás nejvíce baví