Tyrkysová kabelka k zimnímu kabátu

Zimní kabelka vznikla velmi intuitivně. Řekla jsem si, že se s vámi o ni podělím. Venku sice očekáváme jaro, ale zima se ještě drží zuby nehty. Tak jsem vytáhla kabelku, kterou jsem šila pro dceru Kláru a už je to dva roky. Vzpomněla jsem si na fotku focenou začátkem března. Bylo pěkně nachumeleno. A letos je to podobné.

zimní kabelka

A přitom to vůbec neměla být zimní kabelka. Inspirace přišla z úplně nečekaného místa. Asi by nikoho nenapadlo, ani mě, že v aquaparku najdu inspiraci na kabelku. A byla tam. Tak si krásně plavu a jak tak hezky plynu, akvária kolem, kouká na mě rybička. A hned mi přišla záludná myšlenka, to by byla pěkná kabelka. Bylo to moje kabelkové období, šila jsem jednu kabelku za druhou, tak se není co divit. Myšlenky jsem měla jen a jen na kabelky.

Doma jsem začala stříhat, kombinovat, doufala jsem, že z toho puzzle bude kabelka. No není jako ta rybička, byla to jen isnpirace. Když jsem došila, říkám si, no jsem zvědavá, kdo ji bude nosit. Kabelka si ještě počkala na kabát. Klárce jsem kabát dlouho slibovala. A tentokrát se ho konečně dočkala. V navrhování a šití jsme skvělá dvojka. Klárka si něco vymyslí, nakreslí a já se pak do podoby trefuji. A společně ladíme a skvěle si to užíváme. Kabát byl došitý a Klárka zrovna potřebovala trochu větší kabelku, aby ji mohla nosit do školy. A taky, aby se do ní něco vešlo.

kabát s kabelkou

Vytáhla jsem tyrkysovou a bylo to ono. Takže zimní outfit s kabelkou byl na světě. A kdo by řekl, že původní inspirace bylo jedno akvárko. 🙂

Jana Součková
Naučím vás navrhnout kabelku, tak, aby dělala radost "Můj příběh si přečtěte tady">>
  • Víte na co myslet při navrhování kabelky?

    Získejte zdarma dávku inspirace

  • Co vás nejvíce baví