Dlouhá sukně, vůně bylinek, užijte si bylinnou napářku

Udělejte si čas jen pro sebe, nechte se hýčkat, rozmazlovat, budete se cítit jako bohyně.

Dlouhá sukně, salon provoněný bylinkami a neskutečná pohoda. Užijte si ženskou bylinnou napářku.

Ženská bylinná napářka byla pro mě ještě před rokem neznámá. Pak přišla kamarádka Zuzka a řekla: „Na podzim otevíráme salon na bylinnou napářku“ co tomu říkáte? Popravdě jsme neříkaly nic, koukaly jsme na Zuzku asi dost vyjeveně, nikdo z nás totiž o ženské bylinné napářce nikdy neslyšel. Co to je bylinná napářka? Tak nám vše Zuzka začala s nadšením vysvětlovat.

Vyprávěla nám, jak je bylinná napářka blahodárná pro zdraví, na pročištění organismu, může pomoci při různých ženských obtížích, nebo jen tak na pohodu. Poslouchali jsme s otevřenou pusou a začaly si představovat, jak to musí být příjemné. Popravdě jsme si představovaly salon provoněný bylinkami a tu neskutečnou pohodu a relax. Bylo mi jasné, že až bude salon otevřený, určitě bylinnou napářku vyzkouším.

Po pár měsících.

Zatím jsem netušila, že se chodu salonu tak trochu zúčastním.

Dlouhé sukně, aby neunikalo teplo a vůně bylinek. Ženy se budou cítit příjemně a krásně provoněné. Potěšilo mě, že mě Zuzka oslovila na šití sukní.

Vymýšlení, tvoření, šití

V létě jsme vymýšlely jak budou sukně vypadat, jak mají fungovat, z jakého budou materiálu. Šití vzorků, shánění materiálu, nové zkušenosti.

Vznikla extrémně dlouhá sukně. Nikde neuniká teplo a přitom umožňuje bezpečný pohyb po salonu. Navíc je velmi příjemná, pohodlná a v barvách, které ladí se salonem.

A je to tady. Polovina listopadu a slavnostní otevření salonu BAMBHA a premiéra sukní.

Den, kdy jsem vyzkoušela svoji první bylinnou napářku.

Miluji vůni bylinek a na bylinné hýčkání jsem se těšila.

Jak to v salonu funguje.

Domluvíte si vhodný termín. Přijde e-mail s instrukcemi k napářce, je podrobně vysvětleno co vás čeká, co s sebou. Teď už se můžete těšit na dvě hodiny hýčkání a relaxu.

Salon Bambha je krásně provoněný bylinkami, příjemné prostředí a velmi vstřícná a příjemná obsluha. Věřte, že jste v těch nejlepších rukou. Můžete si nabídnout čaj, znovu vám vysvětlí, jak bude bylinná napářka probíhat a vyberete si směs bylinek, která vám bude nejvíce vyhovovat. Když nevíte, můžete si nechat poradit. U každé směsi bylinek je uvedeno z jakých bylinek je směs složena a na co je blahodárná. Také si ke směsi přivoníte a rozhodnete se i podle vůně. Než se připraví směs bylinek, relaxujete a pak se jdete převléci do sukně a jste uvedena na místo napářky.  Celou dobu napářky je vám obsluha k dispozici a na vás je relaxovat a hezky si to užít. Po napářce je relaxační část, kdy si pohodlně lehnete a ještě relaxujete třeba s knihou, nebo jen tak necháte plynout čas.

Pro mě byla bylinná napářka velmi příjemná a krásný relax.

Přijďte si užít do salonu Bambha neskutečnou pohodu také.

 

 

 

 

Jana Součková
Naučím vás navrhnout kabelku, tak, aby dělala radost "Můj příběh si přečtěte tady">>
  • Navrhněte si kabelku, 13 detailů k vaší spokojenosti
  • Nejnovější příspěvky