Dámská kabelka, chaos nebo pořádek :-)

Dámská kabelka

často bývá terčem různých vtipů a mnohdy právem. Protože málokterá žena v kabelce najde to, co potřebuje. Neřekla bych, že je to chyba žen. Přiznám se, že se v mojí kabelce taky objevují věci, které zas tak nutně nepotřebuji. Tak to je, my ženy to tak prostě máme.

Já sama jsem ráda, když ve své kabelce najdu to, co potřebuji a vím kam sáhnout. Nepřehledná kabelka ve mě vyvolává paniku a hlavně se mi v ní nechce neustále přehrabovat a něco hledat. Rozhodně nejsem člověk, který by měl ve všem řád. Větu „pořádek musí být“ fakt nemám ráda. Zato mám ráda věci funkční a útulné -:)

Přitom je to tak jednoduché 🙂

Kapsy, kapsičky a jim podobné vychytávky. Těší mě, že v kabelce najdu to, co potřebuji.

Při šití kabelky mám vždy volnou ruku a ta se může jaksepatří vyřádit. A taky se vyřádí a mnohdy pořádně 🙂 Sepíšu si, které věci v kabelce nosím a na které z nich potřebuji zvláštní kapsičku. Ať se zipem, nebo bez zipu. Na některé věci chci vidět okamžitě.

Organizér nebo závěsná kosmetická taštička

je řešení pro kabelky, které si nešijetea přesto chcete mít pořádek.

I kosmestická taštička má v kabelce své místo. Nemám ráda, když se mi po kabelce povalují různé kosmetické věcičky. V kosmetické taštičce mám všechno hezky pohromadě. V kabelce je většinou připnutá na karabinkách a vím, že mám všechno hezky po ruce a všechno, co potřebuji, to hravě najdu.

Uff, to je úleva.

Zajímá mě kabelka, ve které všechno najdu 🙂

Pokud chcete mít kabelku podle vašich představ a chcete spolupracovat na jejím návrhu, klikněte na odkaz výše.

Těším se na společné navrhování.

Jana Součková
Naučím vás navrhnout kabelku, tak, aby dělala radost "Můj příběh si přečtěte tady">>
  • Víte na co myslet při navrhování kabelky?

    Získejte zdarma dávku inspirace

  • Co vás nejvíce baví